Wyjazd Zastępu Zastępowych

Druhny i druhowie na dzień 21 października 2012 planowany jest wyjazd Zastępu Zastępowych “Azyl”. Jako że jest to pierwszy wyjazd zastępu proponuję udać się w pobliże w góry Opawskie na Kopę Biskupią. Wyjazd rozpocznie się w niedzielę z samego rana i zakończy się po południu. Koszt wyjazdu to koszt Fana do Głuchołaz i z powrotem. Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich chętnych harcerzy z drużyny, którzy są gotowi aktywnie brać udział w pracach przy rajdach i biwakach organizowanych przez drużynę. Więcej na temat wyjazdu na forum i tam też oczekuję na zgłoszenia osób chętnych. Jeśli nie zbierze się 8 osób to wyjazd się nie odbędzie.