Rajd Wiosenny Hufca

W miniony weekend odbył się Rajd Wiosenny Hufca. Nasza drużyna wzięła udział w trasie starszoharcerskiej-wędrowniczej w składzie wyw. Sebastian Kmita, wyw. Szymon Mozol, mł. Bartłomiej Burgiel, mł. Adam Jarząbek, dh Szymon Pacholak i pwd. Przemysław Spaczek. Do Prudnika dotarliśmy w piątek na godzinę 18.00 o której to rozpoczął się rajd. Tego dnia zadania, które zostały przed nami postawione to quiz o Prudniku oraz policzenie drzew w parku. Wieczorem odbył się kominek gdzie patrole obu tras zaprezentowały się przed wszystkimi.

Dnia drugiego w sobotę na trasę wyruszyliśmy około godziny 10.00. Czekało na nas 6 punktów kontrolnych (mapka i przebyta trasa poniżej). Punkty, z jakimi się zmierzyliśmy w sobotę to: kalambury sportów wodnych + zagadka, budowa noszy, budowa przeprawy przez strumień, równoważnia + budowa komara, budowa pojazdu latającego, odnalezienie wyznaczonego miejsca. Do szkoły dotarliśmy o godzinie 16.00. Po południu odbyły się zajęcia z kalamburami, pąsami etc. natomiast wieczorem kominek obu tras, podczas którego zrealizowano wybory mis i mistera lata.

Natomiast w niedzielę już tylko porządki i krótki zwiad po mieście a na zakończenie Apel i powrót do Nysy, w której byliśmy już o 14:30. Nie udało nam się stanąć tym razem na pudle, ale za to mamy fajną busolę w kieszeni.

mapa1

Wigety

Miejsce gdzie wkrótce pojawią się nowe Wigety poprawiające funkcjonalność strony.

Kontakt

Archiwum

Kategorie