Rajd Integracyjny – Informator

Drodzy rodzice!
Zapraszamy na rajd integracyjny! Będzie to pierwszy rajd tego typu organizowany przez naszą drużynę, więc liczymy na duże wsparcie.
Rajd odbywać się będzie 14 czerwca 2014r. i przeznaczony jest dla harcerzy oraz ich rodziców. Głównym punktem programu jest wejście na Biskupią Kopę trasą z Pokrzywnej i ognisko z kiełbaskami i śpiewanki.
Spotykamy się o 10:00 w Pokrzywnej na początku trasy czerwonej (koło parkingu). Dojazd we własnym zakresie, w przypadku problemów prosimy o niezwłoczny kontakt.
Planowane zakończenie rajdu odbędzie się o 18:00 na początku trasy w Pokrzywnej.
Należy ubrać się ciepło i w ubranie wygodne w góry (nie trampki) oraz wziąć kiełbaski.
Jest to idealny moment na bliższe poznanie się z Wami drodzy rodzice, liczymy na każdego z Was!

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia.
Kontakt: Drużynowy Sebastian Kmita tel. 606995009 e-mail: sebastian.kmita@zhp.net.pl