VI Noc Hubalczyków

3554x1999_full-moweron-stars-clouds-shadows

Czuwaj ! Druhny i druhowie z okazji 15 urodzin 8 Nyskiej Drużyny Harcerskiej „Enklawa” nasza drużyna organizuje VI Noc Hubalczyków. Biwak rozpocznie sie 27 lutego o godzinie 16:00 i potrwa do 28 lutego, wszystko odbywać się będzie na terenie miasta Nysa w Szkole Podstawowej nr 5 na ul.Emilii Gierczak. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 15 lutego, oraz koszt biwaku wynosi 12 zł od osoby. Podczas biwaku zapewniamy nocleg w warunkach turystycznych, poczęstunek, atrakcyjne nagrody dla najlepszych patroli, a także pamiątkowe plakietki i dostęp do wrzątku. Więcej informacji dotyczących biwaku znajdziecie na stronie Hufca ZHP Nysa gdzie znajduje się regulamin jak i karta zgłoszeniowa dla patrolu.